O nas

Firma GRC Beton Poland zajmuje się realizacją projektów z betonu zbrojonego włóknem szklanym GRC (GFRC) od 1978 roku. Ten rodzaj materiału, stosowany w panelach okładzinowych w elementach budownictwa inżynieryjnego i komunikacyjnego zapewnia trwałość, wytrzymałość i wysoką estetykę wykończenia powierzchni. Walory zastosowania betonu GRC są znacznie wyższe niż w przypadku tradycyjnych betonów architektonicznych czy konstrukcyjnych.

Panele okładzinowe zbrojne włóknem szklanym GRC, to nowatorskie rozwiązanie technologiczne mające zastosowanie w projektach budownictwa komunikacyjnego, poparte solidnym doświadczeniem w inwestycjach na całym świecie.

Historia firmy

Pierwszą inwestycją zrealizowaną przez naszą firmę za pomocą wspomnianego betonu była renowacja rzeźb, gzymsów oraz innych elementów zabytkowych elewacji w USA. Polegała ona na zastąpieniu tradycyjnej technologii betonem zbrojnym włóknem szklanym. Od tamtej pory zrealizowaliśmy wiele specyficznych projektów na obszarze kilku kontynentów.

Na rynku krajowym, jesteśmy liderem technologii betonu GRC. Dowodem na to jest realizacja wielu obiektów architektonicznych oraz produkcja i stosowanie różnego rodzaju wymiaru płyt elewacyjnych.

Obecnie rozszerzamy działalność wprowadzając na rynek nowy produkt, pozwalający tworzyć konstrukcje oporowe z gruntu zbrojonego z oblicowaniem w postaci paneli osłonowych.

Współpraca

Współpracujemy z autorami nowych koncepcji architektonicznych i biurami projektowymi w całym kraju. Konsultujemy rozwiązania projektowe poczynając od studium początkowego do fazy realizacji. Bezpłatnie prezentujemy i wspieramy możliwości wdrożenia technologii GRC na teranie całego kraju.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.